O klubu

Jsme Český Triumph Klub, sdružujeme vlastníky a symatizující členy motocyklů značky Triumph do roku 1983. Zaměřujeme se pouze na motocykly.

Český Triumph Klub byl založen 20.12.2018 ve vinařském sklípku v Bořeticích třemi zakládajícími lidmi: Petr Jand, Martin Rajnoch, Petr Veselka.

V České Republice chyběl klub právě na staré motocykly Triumph. Motocykly značky Triumph se vyznačují velmi dobrou konstrukcí, mnoha patenty, precizním provedením a překrásným zvukem. Máme také za to, že právě motocykly Triumph jsou ještě nedoceněné a jejich čas přijde, takže také chceme dělat motocyklům Triumph dělat osvětu.

Umíme poradit jak se stavem motocyklů, originalitou, nebo opravou. Sdružujeme členy, kteří si mezi sebou vyměňují zkušenosti, prodávají díly nebo i celé motocykly. Umíme provést i soudní ocenění motocyklu, náš člen je soudní znalec na staré motocykly.

Cíle klubu

Naše cíle klubu seřazeny sestupně jsou:

1. sečíst motorky Triumph v ČR
  2. dávat k dispozici návody a materiály na opravu a seřízení
  3. pomáhat s přihlášením z dovozových dokladů
  4. pravidelně se scházet a pomáhat členům
  5. pomáhát s idendifikací motocyklů a dílů
  6. pomáhat uvádět motocykly do původního stavu
  7. předávat informace vhodných dílů nebo replik
  8. pořádat akce a srazy
  9. informovat o akcích zahraničních Triumph klubů

Naopak nemáme v úmyslu stát se registrovaným klubem nebo se dostat do v FKHV – federace klubů historických vozidel (www.fkhv.cz).